SHËRBIMET TONA

24 orë, gjithmonë këtu për ju

 • Basketball qëndrim ekspozitë

RRETH NESH

Shenzhen LDK INDUSTRIAL CO., LTD. është themeluar në qytetin e bukur, Shenzhen, pranë HK, dhe vetë 30.000 metra katrore fabrikë e cila është e vendosur në bregdetin e Detit Bohai. Fabrika është themeluar në vitin 1981 dhe është e specializuar në projektimin, R & D, prodhimit, shitjes dhe shërbimit të pajisjeve sportive për 38 years.It është një nga prodhuesit e parë profesionale për të bërë sport industrinë e pajisjeve ...

 • 39 VJET
  Që nga viti 1981
 • 60+ Vendeve Eksportuese
  Shumë se 60 vende
 • 50,000 metra katrorë
  FABRIKE BUILDING
 • 300,000,000 USD
  SHITJE të ardhura në vitin 2019

Ekspozita ynë

Të marrë pjesë në shumë ekspozita për të përmirësuar veten.

News Center

Lajmi nxehta në lidhje me LDK-në tonë!

Arsyeja kryesore për të blerë një hoop portativ basketbolli

The Main Reason To Buy A Portable Basketb...

The main reason why portable basketball stands are so popular is that they provide much convenience, flexibility when playing basketball. Portable...
LDK-ja jonë Rregulloje Stilet e ndryshme të Mats Gjimnastikore

Our LDK Customize Various Styles Of Gymna...

Gymnastics mat is an indispensable equipment for practicing gymnastics, aerobics, and jumping in sports. The gym mat should be non-toxic, tasteles...
AAP lëshon udhëzime për të siguruar që fëmijët të ushtrohen në mënyrë të sigurtë gjatë COVID-19

AAP issues guidance to ensure children ex...

As the number of COVID-19 cases continues to increase and the debate about returning to school continues to intensify, another question remains: Wh...
Metoda e instalimit të stendës së basketbollit nëntokësor të fiksuar?

Installation method of underground fixed ...

The inground fixed basketball hoop is a kind of basketball hoop widely used outdoors. It is to bury a part of the basketball hoop in the ground to ...
Maska efektive për fytyrën KN95 janë të nevojshme në jetën tuaj të përditshme!

The Effective KN95 Face Masks Are Needed ...

First, you need to “wash your hands at least often” with soap for at least 20 seconds,Second, when you are away from home, you should &...