НАШИТЕ УСЛУГИ

24 часа, секогаш тука за вас

 • Кошарка штанд изложба

ЗА НАС

SHENZHEN ЛДК INDUSTRIAL CO., LTD. е основана во прекрасниот град, Шенжен, во близина на Хонг Конг, и поседува 30.000 квадратни метри фабрика во кој се наоѓал на брегот на Bohai Море. Фабриката е основана во 1981 година и е специјализирана за дизајн, R & D, производство, продажба и сервис на спортска опрема за 38 years.It е една од првите професионални производители да се направи спортска опрема индустрија ...

 • 39 ГОДИНИ
  Од година на 1981 година
 • 60 + земји извознички
  Повеќе од 60 земји
 • 50,000 квадратни метри
  фабричка зграда
 • 300.000.000 долари
  Приход од продажби во 2019 година

нашата изложба

Присуствуваат на повеќе изложби да се подобри.

центар за вести

Најжешките вести за нашите ЛДК!

Главната причина да купите преносен обрач за кошарка

The Main Reason To Buy A Portable Basketb...

The main reason why portable basketball stands are so popular is that they provide much convenience, flexibility when playing basketball. Portable...
Нашите LDK прилагодуваат различни стилови на гимнастични душеци

Our LDK Customize Various Styles Of Gymna...

Gymnastics mat is an indispensable equipment for practicing gymnastics, aerobics, and jumping in sports. The gym mat should be non-toxic, tasteles...
ААП издава упатства за да се обезбеди децата безбедно да вежбаат за време на СОВИД-19

AAP issues guidance to ensure children ex...

As the number of COVID-19 cases continues to increase and the debate about returning to school continues to intensify, another question remains: Wh...
Начин на инсталација на подземна фиксна кошаркарска трибина?

Installation method of underground fixed ...

The inground fixed basketball hoop is a kind of basketball hoop widely used outdoors. It is to bury a part of the basketball hoop in the ground to ...
Ефективните маски за лице KN95 се потребни во вашиот секојдневен живот!

The Effective KN95 Face Masks Are Needed ...

First, you need to “wash your hands at least often” with soap for at least 20 seconds,Second, when you are away from home, you should &...